Editia
  • Cupa de Craciun Atletico
Ianuarie 01 2018

CATEGORIA 2009

GRUPA A/ GROUP

GRUPA B/ GROUP

GRUPA C/ GROUP

GRUPA D/ GROUP

ACS VIITORUL ARAD

CS ATLETICO ARAD

CS ATLETICO ARAD 2010

CSȘ ARAD

ACADEMIA BROSOVSZKY

UTA ARAD alb

CS INEU

CS ȘOIMII LIPOVA

FC RIPENSIA TIMIȘOARA galben

FC RIPENSIA TIMIȘOARA roșu

CS INOAN ARAD

UTA ARAD roșu

FK PETLIC BEOGRAD 1 (SER)

MÓRAVÁROSI KINIZSI HSE (HUN)

FK PETLIC BEOGRAD 2 (SER)

JIUL PETROȘANI

 








Adrese săli – Sports halls adresses:

Sala de sport a Universității Aurel Vlaicu din Arad UAV (suprafață sintetică) – str. Elena Drăgoi nr. 2

Sala de sport a Colegiului Național Preparandia - Dimitrie Țichindeal (suprafață sintetică)  – Bulevardul General Dragalina 5-7

Timp de joc: 1x23 minute.  

Se joacă cu aut lateral.


SÂMBĂTĂ 23.11.2019

 GRUPA   A / GROUP

Nr

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

11:30

-

11:53

RIPENSIA TIMIȘ. galben

PETLIC 1

UAV

2-0

2

11:55

-

12:18

VIITORUL ARAD

ACADEMIA BROSOVSZKY

UAV

 4-0

3

13:35

-

13:58

VIITORUL ARAD

RIPENSIA TIMIȘ. galben

UAV

2-1

4

14:25

-

14:48

ACADEMIA BROSOVSZKY

PETLIC 1

UAV

0-2

5

16:55

-

17:18

VIITORUL ARAD

PETLIC 1

UAV

1-0

6

17:20

-

17:43

ACADEMIA BROSOVSZKY

RIPENSIA TIMIȘ. galben

UAV

0-3

 GRUPA   B / GROUP

Nr

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

12:20

-

12:43

UTA ARAD alb

MORAVAROSI KINIZSI

UAV

5-0

2

14:00

-

14:23

RIPENSIA TIMIȘOARA roșu

MORAVAROSI KINIZSI

UAV

0-2

3

16:05

-

16:28

RIPENSIA TIMIȘOARA roșu

UTA ARAD alb

UAV

0-4

4

16:30

-

16:53

ALETICO ARAD

MORAVAROSI KINIZSI

UAV

 3-0

5

17:45

-

18:08

ATLETICO ARAD

RIPENSIA TIMȘOARA roșu

UAV

9-0

6

18:35

-

18:58

ATLETICO ARAD

UTA ARAD alb

UAV

0-1

 GRUPA   C / GROUP

Nr

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

9:00

-

9:23

ATLETICO 2010

CS INEU

UAV

2-1

2

9:25

-

9:48

INOAN ARAD

PETLIC 2

UAV

0-3

3

10:40

-

11:03

ATLETICO 2010

INOAN ARAD

UAV

3-1

4

11:05

-

11:28

CS INEU

PETLIC 2

UAV

0-1

5

14:50

-

15:13

ATLETICO 2010

PETLIC 2

UAV

1-1

6

15:15

-

15:38

CS INEU

INOAN ARAD

UAV

1-0

GRUPA   D / GROUP

Nr

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

9:50

-

10:13

UTA ARAD roșu

JIUL PETROȘANI

UAV

3-0

2

10:15

-

10:38

CSȘ ARAD

CS ȘOIMII LIPOVA

UAV

1-4

3

12:45

-

13:08

CS ȘOIMII LIPOVA

JIUL PETROȘANI

UAV

2-1

4

13:10

-

13:33

CSȘ ARAD

UTA ARAD roșu

UAV

0-4

5

15:40

-

16:03

CS ȘOIMII LIPOVA

UTA ARAD roșu

UAV

0-4

6

18:10

-

18:33

CSȘ ARAD

JIUL PETROȘANI

UAV

0-3

 

 CLASAMENTUL DUPĂ GRUPE

GRUPA   A / GROUP

GRUPA   B / GROUP

GRUPA C / GROUP

GRUPA D / GROUP

1. VIITORUL ARAD – 9p

1. UTA ARAD alb – 9p

1.  PETLIC BEOGRAD2 – 7p (5 – 1)

1. UTA ARAD roșu – 9p

2. RIPENSIA TIMIȘOARA galben -  6p

2. ATLETICO ARAD – 6p

2.  ATLETICO ARAD 2010 – 7p (6 – 3)

2. ȘOIMII LIPOVA – 6p

3.  FK PETLIC BEOGRAD 1 – 3p

3. MORAVAROSI KINIZSI – 3p

3.  CS INEU– 3p

3. JIUL PETROȘANI – 3p

4.  ACADEMIA BROSOVSZKY – 0p

4.  RIPENSIA TIMIȘOARA roșu – 0p

4.  CS INOAN ARAD  - 0p

4. CSȘ ARAD – 0p

 

 DUMINICĂ 24.11.2019

 

Nr

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

9:30

-

9:53

C2 ATLETICO ARAD 2010

D2 ȘOIMII LIPOVA

Preparandia

0-2

(0-0) dp

2

9:55

-

10:18

A2 RIPENSIA TIMIȘOARA galben

B2 ATLETICO ARAD

Preparandia

1-4

  3

10:20

-

10:43

C3 CS INEU

D3 JIUL PETROȘANI

Preparandia

0-1

4

10:45

-

11:08

A3 FK PETLIC BEOGRAD 1

B3 MORAVAROSI KINIZSI

Preparandia

1-2

(0-0) dp

5

11:10

-

11:33

Loc 5 - 6 C(A2-B2) ATLETICO ARAD

C(C2-D2) ȘOIMII LIPOVA

Preparandia

5-0

6

11:10

-

11:33

A1 VIITORUL ARAD

B1 UTA ARAD alb

UAV

0-1

7

11:35

-

11:58

C1 PETLIC BEOGRAD 2

D1 UTA ARAD roșu

UAV

1-0

8

11:35

-

11:58

Loc 7 - 8 P(A2-B2) RIPENSIA galben

P(C2-D2) ATLETICO 2010

Preparandia

4-1

9

12:00

-

12:23

C4 CS INOAN ARAD

D4 CSȘ ARAD

Preparandia

1-0

10

12:25

-

12:48

A4 ACADEMIA BROSOVSZKY

B4 RIPENSIA TIMIȘOARA roșu

Preparandia

1-0

11

12:50

-

13:13

Loc 9 - 10 C(A3-B3) MORAVAROSI KINIZSI

C(C3-D3) JIUL PETROȘANI

Preparandia

3-4

(2-2)

12

12:50

-

13:13

Loc 3 - 4 P(A1-B1) VIITORUL ARAD

P(C1-D1) UTA roșu

UAV

0-1

13

13:15

-

13:38

Loc 11 - 12 P(A3-B3) PETLIC 1

 P(C3-D3) CS INEU

Preparandia

3-0

14

13:40

-

14:03

Loc 13 - 14 C(A4-B4) ACADEMIA BROSOVSZKY

C(C4-D4) CS INOAN ARAD

Preparandia

2-0 

15

14:05

-

14:28

Loc 15 - 16 P(A4-B4) RIPENSIA roșu

P(C4-D4) CSȘ ARAD

Preparandia

2-0

16

14:05

-

14:28

Loc 1 - 2 C(A1-B1) UTA alb

C(C1-D1) PETLIC 2

UAV

2-

(0-0)

 

14.30.

Festivitate de premiere (locurile 1–3)

UAV

 

Jucătorul finalei: PETROVIC Boban – PETLIC BEOGRAD


 

Clasament final

 

1

FK PETLIC BEOGRAD 2

2

UTA ARAD alb

3

UTA ARAD roșu

4

ACS VIITORUL ARAD

5

CS ATLETICO ARAD

6

CS ȘOIMII LIPOVA

7

FC RIPENSIA TIMIȘOARA  galben

8

CS ATLETICO ARAD 2010

9

JIUL PETROȘANI

10

MORAVAROSI KINIZSI

11

FK PETLIC BEOGRAD 1

12

CS INEU

13

ACADEMIA BROSOVSZKY

14

CS INOAN ARAD

15

FC RIPENSIA TIMIȘOARA roșu

16

CSȘ ARAD

 


 

Locul 1 - Petlic Beograd


 

Locul 2 - UTA ARAD alb – Rametea Alex, Drăgușin Ianis, Sabău Roland, Sherzad Ayan, Ile Denis, Burtă David, Tomoioagă Albert, Rametea Vlad, Brad Matei

Antrenor: Nistor Alexandru, Burlă Bogdan


 

Locul 3 - UTA ARAD roșu – Micu Mihai, Crăciun Maximilian, Cioară Răzvan, DeheleanLuca, Zachar Lucas, Orodan Petru, Pelău Oprea Elias, Pop Denis, Ila Dominic, Anca David

Antrenor: Nistor Alexandru, Burlă Bogdan

 

Locul 4 - ACS VIITORUL ARAD – Fador Alexandru, Stoica Luca, Lobonț Adrian, Popian Răzvan, Antochi Nari, Moni Flavius, Drăgoiu George, Catanzariti Luca, Pocrișer Patrick, Sârb Andrei, Iorgov Radu

Antrenor: Pavel Flavius  


 CATEGORIA 2011

GRUPA A/ GROUP

GRUPA B/ GROUP

GRUPA C/ GROUP

GRUPA D/ GROUP

FK PCELINJO LOZNICA (SER)

FC ATACANTE BEOGRAD 1 (SER)

OFK GOL BEOGRAD (SER)

FC ATACANTE BEOGRAD 2 (SER)

ACS VIITORUL ARAD

UTA ARAD alb

UTA ARAD roșu

CS ATLETICO ARAD

CSC GHIRODA

ACADEMIA BROSOVSZKY

OMTK ULE (HUN)

CS RAPID JIBOU

ACS PROGRESUL PECICA

MÓRAVÁROSI KINIZSI HSE (HUN)

LPS BIHORUL ORADEA 2

LPS BIHORUL ORADEA 1

 







Adrese săli – Sports halls adresses:

Sala Sporturilor Victoria (parchet) - Piaţa Sporturilor FN

Sala de sport a Universității Aurel Vlaicu din Arad UAV (suprafață sintetică) – str. Elena Drăgoi nr. 2

Sala de sport strada Voinicilor - (suprafață sintetică) – str. Voinicilor FN

Timp de joc: 1x23 minute.  

Se joacă cu aut lateral.

            SÂMBĂTĂ 23.11.2019

 

GRUPA   A / GROUP

Nr

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

10:00

-

10:23

PCELINJO LOZNICA

VIITORUL ARAD

Voinicilor

0-1

2

10:25

-

10:48

CSC GHIRODA

PROGRESUL PECICA

Voinicilor

 1-1

3

12:30

-

12:53

PCELINJO LOZNICA

CSC GHIRODA

Voinicilor

3-0

4

12:55

-

13:18

VIITORUL ARAD

PROGRESUL PECICA

Voinicilor

2-2

5

14:35

-

14:58

VIITORUL ARAD

CSC GHIRODA

Voinicilor

0-2

6

16:15

-

16:38

PCELINJO LOZNICA

PROGRESUL PECICA

Voinicilor

1-1


GRUPA   B / GROUP

Nr

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

10:15

-

10:38

ATACANTE BEOGRAD 1

UTA ARAD alb

Victoria

1-0

2

12:20

-

12:43

ATACANTE BEOGRAD 1

ACADEMIA BROSOVSZKY

Victoria

11-0

3

13:10

-

13:33

UTA ARAD alb

MORAVAROSI KINIZSI

Victoria

3-0

4

14:50

-

15:13

ATACANTE BEOGRAD 1

MORAVAROSI KINIZSI

Victoria

 6-0

5

15:15

-

15:38

UTA ARAD alb

ACADEMIA BROSOVSZKY

Victoria

4-0

6

16:05

-

16:28

ACADEMIA BROSOVSZKY

MORAVAROSI KINIZSI

Victoria

3-2

 

GRUPA   C / GROUP

Nr

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

9:50

-

10:13

OFK GOL BEOGRAD

UTA ARAD roșu

Victoria

3-3

2

11:30

-

11:53

OFK GOL BEOGRAD

OMTKE ULE

Victoria

0-6

3

11:55

-

12:18

UTA ARAD roșu

LPS BIHORUL ORADEA 2

Victoria

0-0

4

13:35

-

13:58

UTA ARAD roșu

OMTK ULE

Victoria

1-3

5

14:25

-

14:48

OFK GOL BEOGRAD

LPS BIHORUL ORADEA 2

Victoria

2-1

6

15:40

-

16:03

OMTK ULE

LPS BIHORUL ORADEA 2

Victoria

6-1

 

GRUPA   D / GROUP

Nr

ORA

ECHIPELE

SALA

SCOR

1

9:00

-

9:23

ATACANTE BEOGRAD 2

ATLETICO ARAD

Victoria

1-5

2

9:25

-

9:48

RAPID JIBOU

LPS BIHORUL ORADEA 1

Victoria

0-1

3

10:40

-

11:03

ATACANTE BEOGRAD 2

RAPID JIBOU

Victoria

1