CATEGORIA 2009
GRUPA
A/ GROUP |
GRUPA B/ GROUP |
GRUPA C/ GROUP |
GRUPA D/ GROUP |
ACS VIITORUL ARAD |
CS ATLETICO ARAD |
CS ATLETICO ARAD 2010 |
CSȘ ARAD |
ACADEMIA BROSOVSZKY |
UTA ARAD alb |
CS INEU |
CS ȘOIMII LIPOVA |
FC RIPENSIA TIMIȘOARA galben |
FC RIPENSIA TIMIȘOARA roșu |
CS INOAN ARAD |
UTA ARAD roșu |
FK PETLIC BEOGRAD 1 (SER) |
MÓRAVÁROSI KINIZSI HSE (HUN) |
FK PETLIC BEOGRAD 2 (SER) |
JIUL PETROȘANI |
Adrese săli – Sports halls adresses:
Sala de sport a Universității Aurel
Vlaicu din Arad UAV (suprafață
sintetică) – str. Elena Drăgoi nr. 2
Sala de sport a Colegiului Național Preparandia - Dimitrie Țichindeal (suprafață sintetică) – Bulevardul General Dragalina 5-7
Timp de joc: 1x23
minute.
Se joacă cu aut lateral.
SÂMBĂTĂ 23.11.2019
GRUPA A / GROUP
Nr |
ORA |
ECHIPELE |
SALA |
SCOR |
|||
1 |
11:30 |
- |
11:53 |
RIPENSIA
TIMIȘ. galben |
PETLIC
1 |
UAV |
2-0 |
2 |
11:55 |
- |
12:18 |
VIITORUL
ARAD |
ACADEMIA
BROSOVSZKY |
UAV |
4-0 |
3 |
13:35 |
- |
13:58 |
VIITORUL
ARAD |
RIPENSIA
TIMIȘ. galben |
UAV |
2-1 |
4 |
14:25 |
- |
14:48 |
ACADEMIA
BROSOVSZKY |
PETLIC
1 |
UAV |
0-2 |
5 |
16:55 |
- |
17:18 |
VIITORUL
ARAD |
PETLIC
1 |
UAV |
1-0 |
6 |
17:20 |
- |
17:43 |
ACADEMIA
BROSOVSZKY |
RIPENSIA
TIMIȘ. galben |
UAV |
0-3 |
GRUPA B / GROUP
Nr |
ORA |
ECHIPELE |
SALA |
SCOR |
|||
1 |
12:20 |
- |
12:43 |
UTA
ARAD alb |
MORAVAROSI
KINIZSI |
UAV |
5-0 |
2 |
14:00 |
- |
14:23 |
RIPENSIA
TIMIȘOARA roșu |
MORAVAROSI
KINIZSI |
UAV |
0-2 |
3 |
16:05 |
- |
16:28 |
RIPENSIA
TIMIȘOARA roșu |
UTA
ARAD alb |
UAV |
0-4 |
4 |
16:30 |
- |
16:53 |
ALETICO
ARAD |
MORAVAROSI
KINIZSI |
UAV |
3-0 |
5 |
17:45 |
- |
18:08 |
ATLETICO
ARAD |
RIPENSIA
TIMȘOARA roșu |
UAV |
9-0 |
6 |
18:35 |
- |
18:58 |
ATLETICO
ARAD |
UTA
ARAD alb |
UAV |
0-1 |
GRUPA C / GROUP
Nr |
ORA |
ECHIPELE |
SALA |
SCOR |
|||
1 |
9:00 |
- |
9:23 |
ATLETICO
2010 |
CS
INEU |
UAV |
2-1 |
2 |
9:25 |
- |
9:48 |
INOAN
ARAD |
PETLIC
2 |
UAV |
0-3 |
3 |
10:40 |
- |
11:03 |
ATLETICO
2010 |
INOAN
ARAD |
UAV |
3-1 |
4 |
11:05 |
- |
11:28 |
CS
INEU |
PETLIC
2 |
UAV |
0-1 |
5 |
14:50 |
- |
15:13 |
ATLETICO
2010 |
PETLIC
2 |
UAV |
1-1 |
6 |
15:15 |
- |
15:38 |
CS
INEU |
INOAN
ARAD |
UAV |
1-0 |
GRUPA D / GROUP
Nr |
ORA |
ECHIPELE |
SALA |
SCOR |
|||
1 |
9:50 |
- |
10:13 |
UTA
ARAD roșu |
JIUL
PETROȘANI |
UAV |
3-0 |
2 |
10:15 |
- |
10:38 |
CSȘ
ARAD |
CS
ȘOIMII LIPOVA |
UAV |
1-4 |
3 |
12:45 |
- |
13:08 |
CS
ȘOIMII LIPOVA |
JIUL
PETROȘANI |
UAV |
2-1 |
4 |
13:10 |
- |
13:33 |
CSȘ
ARAD |
UTA
ARAD roșu |
UAV |
0-4 |
5 |
15:40 |
- |
16:03 |
CS
ȘOIMII LIPOVA |
UTA
ARAD roșu |
UAV |
0-4 |
6 |
18:10 |
- |
18:33 |
CSȘ
ARAD |
JIUL
PETROȘANI |
UAV |
0-3 |
GRUPA A / GROUP |
GRUPA B
/ GROUP
|
GRUPA C / GROUP
|
GRUPA D / GROUP
|
1.
VIITORUL ARAD – 9p |
1.
UTA ARAD alb – 9p |
1. PETLIC BEOGRAD2 – 7p (5 – 1) |
1.
UTA ARAD roșu – 9p |
2.
RIPENSIA TIMIȘOARA galben - 6p |
2.
ATLETICO ARAD – 6p |
2. ATLETICO ARAD 2010 – 7p (6 – 3) |
2.
ȘOIMII LIPOVA – 6p |
3.
FK
PETLIC BEOGRAD 1 – 3p |
3.
MORAVAROSI KINIZSI – 3p |
3. CS INEU– 3p |
3.
JIUL PETROȘANI – 3p |
4. ACADEMIA
BROSOVSZKY – 0p |
4. RIPENSIA
TIMIȘOARA roșu – 0p |
4. CS
INOAN ARAD - 0p |
4. CSȘ ARAD – 0p |
DUMINICĂ 24.11.2019
Nr |
ORA |
ECHIPELE |
SALA |
SCOR |
|||
1 |
9:30 |
- |
9:53 |
C2 ATLETICO
ARAD 2010 |
D2 ȘOIMII
LIPOVA |
Preparandia |
0-2 (0-0) dp |
2 |
9:55 |
- |
10:18 |
A2 RIPENSIA
TIMIȘOARA galben |
B2 ATLETICO
ARAD |
Preparandia |
1-4 |
3 |
10:20 |
- |
10:43 |
C3 CS INEU |
D3 JIUL
PETROȘANI |
Preparandia |
0-1 |
4 |
10:45 |
- |
11:08 |
A3 FK PETLIC BEOGRAD 1 |
B3
MORAVAROSI KINIZSI |
Preparandia |
1-2 (0-0) dp |
5 |
11:10 |
- |
11:33 |
Loc 5 - 6
C(A2-B2) ATLETICO ARAD |
C(C2-D2)
ȘOIMII LIPOVA |
Preparandia |
5-0 |
6 |
11:10 |
- |
11:33 |
A1 VIITORUL
ARAD |
B1 UTA ARAD
alb |
UAV |
0-1 |
7 |
11:35 |
- |
11:58 |
C1 PETLIC
BEOGRAD 2 |
D1 UTA ARAD
roșu |
UAV |
1-0 |
8 |
11:35 |
- |
11:58 |
Loc 7 - 8
P(A2-B2) RIPENSIA galben |
P(C2-D2)
ATLETICO 2010 |
Preparandia |
4-1 |
9 |
12:00 |
- |
12:23 |
C4 CS INOAN
ARAD |
D4 CSȘ ARAD |
Preparandia |
1-0 |
10 |
12:25 |
- |
12:48 |
A4 ACADEMIA
BROSOVSZKY |
B4 RIPENSIA
TIMIȘOARA roșu |
Preparandia |
1-0 |
11 |
12:50 |
- |
13:13 |
Loc 9 - 10
C(A3-B3) MORAVAROSI KINIZSI |
C(C3-D3)
JIUL PETROȘANI |
Preparandia |
3-4 (2-2) |
12 |
12:50 |
- |
13:13 |
Loc 3 - 4
P(A1-B1) VIITORUL ARAD |
P(C1-D1)
UTA roșu |
UAV |
0-1 |
13 |
13:15 |
- |
13:38 |
Loc 11 - 12
P(A3-B3) PETLIC 1 |
P(C3-D3) CS INEU |
Preparandia |
3-0 |
14 |
13:40 |
- |
14:03 |
Loc 13 - 14
C(A4-B4) ACADEMIA BROSOVSZKY |
C(C4-D4) CS
INOAN ARAD |
Preparandia |
|
15 |
14:05 |
- |
14:28 |
Loc 15 - 16
P(A4-B4) RIPENSIA roșu |
P(C4-D4)
CSȘ ARAD |
Preparandia |
2-0 |
16 |
14:05 |
- |
14:28 |
Loc 1 - 2
C(A1-B1) UTA alb |
C(C1-D1)
PETLIC 2 |
UAV |
2-3 (0-0) |
|
14.30. |
Festivitate de premiere (locurile 1–3) |
UAV |
Jucătorul finalei: PETROVIC Boban – PETLIC BEOGRAD
Clasament final
1 |
FK PETLIC BEOGRAD 2 |
2 |
UTA ARAD alb |
3 |
UTA ARAD roșu |
4 |
ACS VIITORUL ARAD |
5 |
CS ATLETICO ARAD |
6 |
CS ȘOIMII LIPOVA |
7 |
FC RIPENSIA TIMIȘOARA
galben |
8 |
CS ATLETICO ARAD 2010 |
9 |
JIUL PETROȘANI |
10 |
MORAVAROSI KINIZSI |
11 |
FK PETLIC BEOGRAD 1 |
12 |
CS INEU |
13 |
ACADEMIA BROSOVSZKY |
14 |
CS INOAN ARAD |
15 |
FC RIPENSIA TIMIȘOARA roșu |
16 |
CSȘ ARAD |
Locul 1 - Petlic Beograd
Locul 2 - UTA
ARAD alb – Rametea Alex,
Drăgușin Ianis, Sabău Roland, Sherzad Ayan, Ile Denis, Burtă David, Tomoioagă
Albert, Rametea Vlad, Brad Matei
Antrenor: Nistor Alexandru, Burlă Bogdan
Locul 3 - UTA
ARAD roșu – Micu Mihai,
Crăciun Maximilian, Cioară Răzvan, DeheleanLuca, Zachar Lucas, Orodan Petru,
Pelău Oprea Elias, Pop Denis, Ila Dominic, Anca David
Antrenor: Nistor Alexandru, Burlă Bogdan
Locul 4 - ACS
VIITORUL ARAD – Fador
Alexandru, Stoica Luca, Lobonț Adrian, Popian Răzvan, Antochi Nari, Moni
Flavius, Drăgoiu George, Catanzariti Luca, Pocrișer Patrick, Sârb Andrei,
Iorgov Radu
Antrenor: Pavel Flavius
CATEGORIA 2011
GRUPA
A/ GROUP |
GRUPA B/ GROUP |
GRUPA C/ GROUP |
GRUPA D/ GROUP |
FK PCELINJO LOZNICA (SER) |
FC ATACANTE BEOGRAD 1 (SER) |
OFK GOL BEOGRAD (SER) |
FC ATACANTE BEOGRAD 2 (SER) |
ACS VIITORUL ARAD |
UTA ARAD alb |
UTA ARAD roșu |
CS ATLETICO ARAD |
CSC GHIRODA |
ACADEMIA BROSOVSZKY |
OMTK ULE (HUN) |
CS RAPID JIBOU |
ACS PROGRESUL PECICA |
MÓRAVÁROSI KINIZSI HSE (HUN) |
LPS BIHORUL ORADEA 2 |
LPS BIHORUL ORADEA 1 |
Adrese săli – Sports halls adresses:
Sala Sporturilor Victoria
(parchet) - Piaţa Sporturilor FN
Sala de sport a Universității Aurel
Vlaicu din Arad UAV (suprafață
sintetică) – str. Elena Drăgoi nr. 2
Sala de sport strada Voinicilor - (suprafață sintetică) –
str. Voinicilor FN
Timp de joc: 1x23
minute.
Se joacă cu aut lateral.
SÂMBĂTĂ 23.11.2019
GRUPA
A / GROUP
Nr |
ORA |
ECHIPELE |
SALA |
SCOR |
|||
1 |
10:00 |
- |
10:23 |
PCELINJO
LOZNICA |
VIITORUL
ARAD |
Voinicilor |
0-1 |
2 |
10:25 |
- |
10:48 |
CSC
GHIRODA |
PROGRESUL
PECICA |
Voinicilor |
1-1 |
3 |
12:30 |
- |
12:53 |
PCELINJO
LOZNICA |
CSC
GHIRODA |
Voinicilor |
3-0 |
4 |
12:55 |
- |
13:18 |
VIITORUL
ARAD |
PROGRESUL
PECICA |
Voinicilor |
2-2 |
5 |
14:35 |
- |
14:58 |
VIITORUL
ARAD |
CSC
GHIRODA |
Voinicilor |
0-2 |
6 |
16:15 |
- |
16:38 |
PCELINJO
LOZNICA |
PROGRESUL
PECICA |
Voinicilor |
1-1 |
GRUPA
B / GROUP
Nr |
ORA |
ECHIPELE |
SALA |
SCOR |
|||
1 |
10:15 |
- |
10:38 |
ATACANTE
BEOGRAD 1 |
UTA
ARAD alb |
Victoria |
1-0 |
2 |
12:20 |
- |
12:43 |
ATACANTE
BEOGRAD 1 |
ACADEMIA
BROSOVSZKY |
Victoria |
11-0 |
3 |
13:10 |
- |
13:33 |
UTA
ARAD alb |
MORAVAROSI
KINIZSI |
Victoria |
3-0 |
4 |
14:50 |
- |
15:13 |
ATACANTE
BEOGRAD 1 |
MORAVAROSI
KINIZSI |
Victoria |
6-0 |
5 |
15:15 |
- |
15:38 |
UTA
ARAD alb |
ACADEMIA
BROSOVSZKY |
Victoria |
4-0 |
6 |
16:05 |
- |
16:28 |
ACADEMIA
BROSOVSZKY |
MORAVAROSI
KINIZSI |
Victoria |
3-2 |
GRUPA
C / GROUP
Nr |
ORA |
ECHIPELE |
SALA |
SCOR |
|||
1 |
9:50 |
- |
10:13 |
OFK
GOL BEOGRAD |
UTA
ARAD roșu |
Victoria |
3-3 |
2 |
11:30 |
- |
11:53 |
OFK
GOL BEOGRAD |
OMTKE
ULE |
Victoria |
0-6 |
3 |
11:55 |
- |
12:18 |
UTA
ARAD roșu |
LPS
BIHORUL ORADEA 2 |
Victoria |
0-0 |
4 |
13:35 |
- |
13:58 |
UTA
ARAD roșu |
OMTK
ULE |
Victoria |
1-3 |
5 |
14:25 |
- |
14:48 |
OFK
GOL BEOGRAD |
LPS
BIHORUL ORADEA 2 |
Victoria |
2-1 |
6 |
15:40 |
- |
16:03 |
OMTK
ULE |
LPS
BIHORUL ORADEA 2 |
Victoria |
6-1 |
GRUPA
D / GROUP
Nr |
ORA |
ECHIPELE |
SALA |
SCOR |
|||
1 |
9:00 |
- |
9:23 |
ATACANTE
BEOGRAD 2 |
ATLETICO
ARAD |
Victoria |
1-5 |
2 |
9:25 |
- |
9:48 |
RAPID
JIBOU |
LPS
BIHORUL ORADEA 1 |
Victoria |
0-1 |
3 |
10:40 |
- |
11:03 |
ATACANTE
BEOGRAD 2 |
RAPID
JIBOU |
Victoria |
1-0 |
4 |
11:05 |
- |
11:28 |
ATLETICO
ARAD |
LPS
BIHORUL ORADEA 1 |
Victoria |
2-1 |
5 |
12:45 |
- |
13:08 |
ATACANTE
BEOGRAD 2 |
LPS
BIHORUL 1 |
Victoria |
0-6 |
6 |
14:00 |
- |
14:23 |
ATLETICO
ARAD |
RAPID
JIBOU |
Victoria |
1-0 |
GRUPA A / GROUP |
GRUPA B / GROUP
|
GRUPA C /
GROUP
|
GRUPA D /
GROUP
|
1.
PCELINJO LOZNICA – 4p |
1.
ATACANTE BEOGRAD 1 – 9p |
1. OMTK
ULE – 9p |
1.
CS ATLETICO ARAD – 9p |
2.
CSC GHIRODA – 4p |
2.
UTA ARAD alb – 6p |
2. OFK GOL BEOGRAD – 4p |
2.
LPS BIHORUL ORADEA 1 – 6p |
3.
VIITORUL ARAD - 4p |
3.
ACADEMIA BROSOVSZKY – 3p |
3. UTA ARAD roșu – 2p |
3.
ATACANTE BEOGRAD 2 – 3p |
4. PROGRESUL
PECICA - 3p |
4. MORAVAROSI
KINIZSI - 0p |
4. LPS
BIHORUL ORADEA 2 – 1p |
4. RAPID JIBOU – 0p |
DUMINICĂ 24.11.2019
Nr |
ORA |
ECHIPELE |
SALA |
SCOR |
|||
1 |
10:10 |
- |
10:33 |
C2 OFK GOL
BEOGRAD |
D2 BIHORUL
ORADEA 1 |
Voinicilor |
0-4 |
2 |
10:20 |
- |
10:43 |
C1 OMTK ULE |
D1 ATLETICO
ARAD |
UAV |
0-3 |
3 |
10:35 |
- |
10:58 |
A2 CSC
GHIRODA |
B2 UTA ARAD
alb |
Voinicilor |
0-1 |
4 |
10:45 |
- |
11:08 |
A1 PCELINJO
LOZNICA |
B1 ATACANTE
BEOGRAD 1 |
UAV |
1-4 |
5 |
11:50 |
- |
12:13 |
Loc 5 - 6
C(A2-B2) UTA |
C(C2-D2)
BIHORUL 1 |
Voinicilor |
0-1 |
6 |
12:15 |
- |
12:38 |
Loc 7 - 8
P(A2-B2) GHIRODA |
P(C2-D2)
GOL BEOGRAD |
Voinicilor |
4-5 (0-0)
dp |
7 |
12:25 |
- |
12:48 |
Loc 3 - 4
P(A1-B1) LOZNICA |
P(C1-D1)
OMTK ULE |
UAV |
4-3 (1-1)
|
8 |
12:40 |
- |
13:03 |
A3 VIITORUL
ARAD |
B3 ACADEMIA
BROSOVSZKY |
Voinicilor |
6-2 |
9 |
13:05 |
- |
13:28 |
C3 UTA ARAD
roșu |
D3 ATACANTE
BEOGRAD 2 |
Voinicilor |
1-0 |
10 |
13:30 |
- |
13:53 |
Loc 13 – 15
A4 PROGRESUL PECICA |
D4 RAPID
JIBOU |
Voinicilor |
1-0 |
11 |
13:40 |
- |
14:03 |
Loc 1 - 2
C(A1-B1) ATACANTE 1 |
C(C1-D1)
ATLETICO |
UAV |
1-2 |
12 |
13:55 |
- |
14:18 |
Loc 13 – 15
C4 LPS BIHORUL ORADEA 2 |
D4 RAPID
JIBOU |
Voinicilor |
3-0 |
13 |
14:20 |
- |
14:43 |
Loc 9-10
C(A3-B3) VIITORUL ARAD |
C(C3-D3)
UTA roșu |
Voinicilor |
3-4 (0-0) |
14 |
14:45 |
- |
15:08 |
Loc 11-12
P(A3-B3) ACADEMIA BROSOVSZKY |
P(C3-D3)
ATACANTE 2 |
Voinicilor |
3-0 |
15 |
15:10 |
|
15:33 |
Loc
13-15 A4 PROGRESUL PECICA |
C4 LPS
BIHORUL ORADEA |
Voinicilor |
5-0 |
|
14.30. |
Festivitate de premiere (locurile 1-3) |
UAV |
Jucătorul finalei: BALTAG IANIS – CS ATLETICO ARAD
Clasament final
1 |
CS ATLETICO ARAD |
2 |
FC ATACANTE BEOGRAD 1 |
3 |
FK PCELINJO LOZNICA |
4 |
OMTK ULE |
5 |
LPS BIHORUL ORADEA 1 |
6 |
UTA ARAD ALB |
7 |
OFK GOL BEOGRAD |
8 |
CSC GHIRODA |
9 |
UTA ARAD roșu |
10 |
ACS VIITORUL ARAD |
11 |
ACADEMIA BROSOVSZKY |
12 |
FC ATACANTE BEOGRAD 2 |
13 |
PROGRESUL PECICA |
14 |
LPS BIHORUL ORADEA 2 |
15 |
CS RAPID JIBOU |
16 |
MÓRAVÁROSI
KINIZSI HSE (HUN) |
Locul 1 - CS ATLETICO ARAD – Mados Luca, Borlan Andrei, Barta
Andrei, Baltag Ianis, Popa Darius, Rozniciuc Casian, Roman Ștefan, Burchardt
Andrei, Funău Luca, Buzea Denis, Gallizioli Vittorio, Pele Eduard, Bâtea Carol
Antrenor: Roșca Mihai
Locul 2 - FC ATACANTE BEOGRAD 1 – Vasilije Kuzemenic, Lazar Jelic, Nemania
Vitakic, Pavle Beslac, Luka Jovetic, Kosta Jankovic, Filip Petkovic, Luka
Kustudic, Aleksandar Burgic
Antrenor: Jovanovic Mihailo
Locul 3 - FK PCELINJO - Doradvic
Stranika, Spasechovic Andrej, Potrovic Dorac, Mitrovic Filip, Milanovici Sava,
Gligoric Uros, Mijovic Filip
Antrenor: Dusan Nikolic
Locul 4 - OMTK ULE – Rácz Berthold, Cunaj Albatrit, Kiss
Milán, Pisont Richárd, Hornok Erik, Kormányos Antika, Mózes Szabolcs, Elekes
Jázmin
Antrenor: Elekes Károly
CATEGORIA 2013
GRUPA
A/ GROUP |
GRUPA B/ GROUP |
UTA ARAD |
CS ATLETICO ARAD |
ACADEMIA BROSOVSZKY |
OLIMPIA
BUJAC |
CSC GHIRODA 2014 |
CSC GHIRODA |
CS RAPID JIBOU |
LPS BIHORUL ORADEA |
Sala de sport a Universității Aurel
Vlaicu din Arad UAV (suprafață
sintetică) – str. Elena Drăgoi nr. 2
Sala de sport strada Voinicilor - (suprafață sintetică) –
str. Voinicilor FN
Timp de joc: 1x23
minute.
Se joacă cu aut lateral.
SÂMBĂTĂ 23.11.2019
GRUPA A / GROUP
Nr |
ORA |
ECHIPELE |
SALA |
SCOR |
|||
1 |
10:50 |
- |
11:13 |
UTA
ARAD |
ACADEMIA
BROSOVSZKY |
Voinicilor |
0-4 |
2 |
11:15 |
- |
11:38 |
CSC
GHIRODA 2014 |
RAPID
JIBOU |
Voinicilor |
0-1 |
3 |
13:20 |
- |
13:43 |
UTA
ARAD |
CSC
GHIRODA 2014 |
Voinicilor |
2-0 |
4 |
13:45 |
- |
14:08 |
ACADEMIA
BROSOVSZKY |
RAPID
JIBOU |
Voinicilor |
1-1 |
5 |
15:25 |
- |
15:48 |
ACADEMIA
BROSOVSZKY |
CSC
GHIRODA 2014 |
Voinicilor |
1-0 |
6 |
16:40 |
- |
17:03 |
UTA
ARAD |
RAPID
JIBOU |
Voinicilor |
0-5 |
GRUPA B / GROUP
Nr |
ORA |
ECHIPELE |
SALA |
SCOR |
|||
1 |
11:40 |
- |
12:03 |
CSC
GHIRODA |
LPS
BIHORUL ORADEA |
Voinicilor |
4-0 |
2 |
12:05 |
- |
12:28 |
ATLETICO
ARAD |
OLIMPIA
BUJAC |
Voinicilor |
1-0 |
3 |
14:10 |
- |
14:33 |
ATLETICO
ARAD |
CSC
GHIRODA |
Voinicilor |
0-10 |
4 |
15:00 |
- |
15:23 |
OLIMPIA
BUJAC |
LPS
BIHORUL ORADEA |
Voinicilor |
0-4 |
5 |
15:50 |
- |
16:13 |
OLIMPIA
BUJAC |
CSC
GHIRODA |
Voinicilor |
0-5 |
6 |
17:05 |
- |
17:28 |
ATLETICO
ARAD |
LPS
BIHORUL ORADEA |
Voinicilor |
0-2 |
CLASAMENTUL DUPĂ
GRUPE
GRUPA A / GROUP |
GRUPA B
/ GROUP
|
1.
RAPID JIBOU – 7p (+6) |
1.
CSC GHIRODA – 9p |
2.
ACADEMIA BROSOVSZKY – 7p (+5) |
2.
LPS BIHORUL ORADEA – 6p |
3. UTA ARAD – 3p |
3.
CS ATLETICO ARAD – 3p |
4. CSC
GHIRODA 2014 – 0p |
4. OLIMPIA
BUJAC – 0p |
DUMINICĂ 24.11.2019
Nr |
ORA |
ECHIPELE |
SALA |
SCOR |
|||
1 |
9:20 |
- |
9:43 |
A3 UTA ARAD |
B4 OLIMPIA
BUJAC |
Voinicilor |
1-0 |
2 |
9:30 |
- |
9:53 |
A1 RAPID
JIBOU |
B2 LPS
BIHORUL ORADEA |
UAV |
5-1 |
3 |
9:45 |
- |
10:08 |
A4 CSC
GHIRODA 2014 |
B3 CS
ATLETICO ARAD |
Voinicilor |
1-3 (1-1 )dp |
4 |
9:55 |
- |
10:18 |
B1 CSC
GHIRODA |
A2 ACADEMIA
BROSOVSZKY |
UAV |
5-1 |
5 |
11:00 |
- |
11:23 |
Loc 5 - 6
C(A3-B4) |
C(A4-B3) |
Voinicilor |
1-0 |
6 |
11:25 |
- |
11:48 |
Loc 7 - 8
P(A3-B4) |
P(A4-B3) |
Voinicilor |
3-2 |
7 |
12:00 |
- |
12:23 |
Loc 3 - 4
P(A1-B2) |
P(B1-A2) |
UAV |
0-4 |
8 |
13:15 |
- |
13:38 |
Loc 1 - 2
C(A1-B2) |
C(A2-B1) |
UAV |
0-1 |
|
14.30. |
Festivitate de premiere (locurile 1–3) |
UAV |
Jucătorul finalei: Blănaru Bogdan – CSC Ghiroda
Clasament final
1 |
CSC GHIRODA |
2 |
CS RAPID JIBOU |
3 |
ACADEMIA BROSOVSZKY |
4 |
LPS BIHORUL ORADEA |
5 |
UTA ARAD |
6 |
CS ATLETICO ARAD |
7 |
OLIMPIA BUJAC |
8 |
CSC GHIRODA 2014 |
Locul 1 - CSC
GHIRODA – Vânătu Mihai,
Puie Dragoș, Blănaru Bogdan, Bodo Eric, Crăciun Eduard, Cora Denis, Boariu
Patrick, Rechezan Denis
Antrenor: Moraru Cristian
Locul 2 - CS
RAPID JIBOU – Pop Sebi,
Feder Daria, Hațegan Andrei, Indrieș Alex, Păun Alex, Bănică Cristian
Antrenor: Fabian Ioan
Locul 3 - ACADEMIA
BROSOVSZKY – Alda Raul,
Golomici Vlad, Georgiu Luca, Szentesi Laurențiu, Bier Nicholas, Rugan Matei,
Han Luca, Petruț Luca, Roman Andreea, Suciu Eric, Tudor Albert, Moț Matei
Antrenor: Georgiu Vasile
Locul 4 - LPS
BIHORUL ORADEA – Roman
Dominik, Siboroschi Mihai, Filip David, Tocoian Damian, Manci Nicolas, Urda
Alex, Urda Andrei, Szucs Alex, Bărburiceanu Dominik, Coste Alex, Popa Alex,
Iluța Tudor, Ghilea Raul
Antrenor: Silaghi Ovidiu